پنج شنبه ,۱۶ تیر ۱۴۰۱
سرخط خبرها
خانه / برگزیده / تاثیر بی تفاوتی نسبت به معظلات و مسائل و مشکلات با همسر

تاثیر بی تفاوتی نسبت به معظلات و مسائل و مشکلات با همسر

مهم‌ترین ارتباط و رابطه‌ای که بایستی و حتما مراقبش باشید ، ارتباط و رابطه تو و همچنین همسرتان می باشد.

بعضی زوج‌ها زمانی به مشاور رفت و آمد و مراجعه می‌کنند که ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی‌شان در مرحله تب ۴۰ درجه همراه با لرز و همچنین تشنج می باشد؛ یعنی سال شمسی‌هاست که بدن درد احساسی و همچنین بی‌تفاوتی را تحمل نموده اند به امید آن که خود به خود خوب خواهد شد و همچنین زمانی که زندگی‌شان تا مرز فروپاشی پیش می‌رود و همچنین صدای سرفه‌های ناسازگاری‌شان تا منزل و خانه همسایه‌ها می‌رود، به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌افتند که به مشاور رفت و آمد و مراجعه کنند. بسیاری از آن زوج‌ها می‌گویند: همه راه‌ها را آزمایش کرده‌ایم، ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که پس نتیجه آن می شود که نگرفته‌ایم، مشاوره را به عنوان آخرین راه انتخاب کرده‌ایم، ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که مشاوره آخرین راه نیست، بلکه بایستی و حتما اولین راه باشد زمانی که کوچک‌ترین عارضه‌ای در زندگی‌تان رخ داد.

رفت و آمد و مراجعه به مشاور نه به معنی ناتوانی تو در حل و همچنین فصل موضوعات زندگی، بلکه به معنی علاقه تو به یک زندگی اصولی و همچنین لذتبخش می باشد. مهم‌ترین کار مشاوره آن می باشد که به تو فرصت داده می‌می شود تا حرف‌های خود را بزنید. مشاور به تو وقت کافی جهت صحبت کردن، گریه کردن، فریاد زدن یا تنها و فقط فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن می‌دهد. مشاوره فرصت مناسبی می باشد که تو به کمک کسی که به عقایدتان احترام گذاشته و همچنین تشویقتان می‌کند، بتوانید از زاویه‌های گوناگون به مشکل نگاه کنید.

ضرب‌المثلی هست که می‌گوید: همه چیز را همه کس دانند؛ پس نمی‌توانید توقع داشته باشید تو و همچنین همسرتان به چم و همچنین خم‌های ارتباطی آگاه بوده، زیر و همچنین بم روحی یکدیگر را بشناسید و همچنین بدانید چگونه از پس همه چالش‌های اجتناب‌ناپذیر زندگی‌تان بر بیایید.

آن هم روش که یک آنفلوآنزا می‌تواند از بدن دردی خفیف شروع می شود و همچنین در عرض چند ساعت زمینگیرتان کند، طلاق و همچنین جدایی که آن روزها از آنفلوآنزا قربانیان بیشتری دارد هم می‌تواند از یک بی‌تفاوتی، حضور بیش از حد در شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین ناتوانی در اراده و تصمیم راسخ‌گیری‌های دوطرفه آغاز می شود.

مهم آن می باشد که تو حال دل‌ و همچنین شرایط روحی‌تان را زیر ذره‌بین بگذارید و همچنین مراقبش باشید زیرا ناراحتی‌های روحی و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات ارتباطی مانند بیماری‌های جسمی با عوارض ملموس شروع نمی‌می شود، ممکن می باشد سال شمسی‌ها خاموش و همچنین بی‌صدا همه چیز را تخریب کند و همچنین تو تنها مردن و مرگ ارتباط و رابطه‌تان را ببینید.

هنگام و زمانی که نمی‌توانید با همسرتان گفت‌وگویی بدون ختم‌شدن به دعوا داشته باشید، زمانی که در ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی‌تان لذت کافی نمی‌برید، هنگام و زمانی که حرف‌های‌تان را به دیگران می‌گویید و همچنین همسرتان را محرم خود نمی‌دانید یا هر زمانی که احساس می‌کنید در زندگی جنسی و زناشویی هستید، ولی باید توجه داشت تنهایید بایداین عوارض را جدی بگیرید.

مشاور کنار تو خواهد بود تا مراحل درمان را طی کنید و همچنین دوباره در زندگی فردی و همچنین مشترک‌تان به سلامت کامل برسید. وقت بیشتری بایستی و حتما صرف کنید، با یک ورژن و نسخه و همچنین تزریق همه چیز حل نمی‌می شود، ولی باید توجه داشت پس نتیجه آن می شود که‌اش یک زندگی عاشقانه همراه با رضایت و همچنین آرامش می باشد .چیزی که آن روزها در چاردیواری منزل و خانه خیلی‌ها جایش خالی می باشد

منبع : چاردیواری ضمیمه روزنامه جام جم

به این نوشته امتیاز بدید

درباره ی فائزه وجداندار

محفل کوچکی ساخته ام برای آنان که میخواهند گوشه ای از دنیای بزرگ روانشناسی و روابط اجتماعی و اطلاعات سلامتی را دریابند ... و راه ارتباطی باشد برای من و شما . فائزه وجداندار هستم محقق و پژوهشگر روانشناسی روابط و کارشناس تکنولوژی آموزشی افتخار همکاری با مجموعه های بزرگی را داشته ام که یادآوری نام هرکدام شان افتخاریست وصف نشدنی مرکز تحقیقات یونیسف در ایران مرکز علمی و فرهنگی کانون مرکز توانبخشی خانه نگین موسسه خیریه محک مرکز تحقیقاتی امام رضا مجتمع آموزشی نصر نوین مجتمع آموزشی نیکان مجتمع آموزشی واله و .... در زمینه کودکان و نوجوانان و جوانان و همسران و اسیب های اجتماعی رفتارهای آنان تحقیقات میدانی انجام داده ام که به زودی در وبسایت منتشر خواهم کرد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *